לשהות

שירותים

ליווי אישי בדרך הרוחנית המכוונת לסייע לכם להתחבר חזרה אל עצמכם, למצוא בהירות ולפתח בטחון בסמכות הפנימית שלכם.

הסנגהה

"סנגהה" היא אחד מ-3 הרכיבים המרכזיים בתרגול הבודהיסטי ומשמעותי קהילה של מתרגלים שמתפתחים יחד. 

הסנגהה של "לשהות" היא קבוצה תהליכית שרצה מאז יוני 2017  ובה אנחנו צוללים פנימה משבוע לשבוע, מעמיקים את תרגול המדיטציה שלנו, מתבוננים בעצמינו ובמציאות בדרכים חדשות, ומתהווים יחד כקהילה של חברים ומתרגלים. 

הסנגהה מתאימה למתרגלים עם רקע קודם שמחפשים להעמיק ולחדד את התרגול שלהם ולהצטרף לקהילה של אנשים חמודים. 

כרגע ישנן 2 קבוצות –

קבוצה של ימי שלישי בשעות 19:30-22:30

קבוצה של ימי חמישי בשעות 9:00-12:00 תפתח ב-21.07.22 ועוד ניתן להצטרף.

הסנגהה פועלת כקבוצה סגורה במחזורים של שלושה חודשים, כאשר בסוף כל מחזור היא נפתחת מחדש להצטרפות של חברים חדשים. 

מפגשים אישיים

שיעורי מדיטציה

לעתים קרובות אני נתקל באנשים שמתרגלים מדיטציה כבר תקופה ארוכה, אך מרגישים שהם הגיעו לנקודה בתרגול שהם מרגישים בה "תקועים". מאידך, יוצא לי לפגוש אנשים שתמיד התעניינו במדיטציה אבל פשוט לא הצליחו להתחיל לתרגל.

שיעור מדיטציה פרטי הוא פתרון מצוין לשני המקרים – עבור מתרגלים ותיקים לשוחח על התרגול, לחדד חלקים שעוד לא לחלוטין ברורים ולתקן השקפות מעכבות. עבור מתרגלים חדשים זו הזדמנות לעבור בצורה מעמיקה על הבסיס שכל מודט צריך לדעת, לשבור קצת מיתוסים, ולשבת לתרגל יחד. הפורמט של השיעור הפרטי מאפשר להתאים את השיעור באופן אישי לכל אדם על צרכיו ורצונותיו.

ליווי תהליכי התעוררות \ אינטגרציה רוחנית

הדרך הרוחנית מפותלת ומבלבלת, עם מגוון עצום של מורים, תורות, ומסורות, שכל אחד מנסה לשכנע אותנו שהדרך שלי היא הדרך היחידה שנכונה ושתביא אותנו לאן שאנחנו רוצים להגיע. אני לא משתייך למסורת או דרך ספציפית ואני גם לא חושב שמה שאני מלמד זו הדרך היחידה (ולמען האמת גם לא חושב שיש דרך להגיע לאן שאתם באמת רוצים). אני מציע ליווי אישי בדרך הרוחנית שהמטרה שלו היא לסייע לכם להתחבר חזרה אל עצמכם, למצוא בהירות ולפתח בטחון בסמכות הפנימית שלכם.

הליווי שלי מתאים לאנשים שעברו חוויות רוחניות משמעותיות ולא בטוחים איך להטמיע אותן בחיים, וגם כאילו שלא חוו אפילו אחת. הוא מתאים למתרגלים רוחניים או סיקרים ותיקים, וגם לאנשים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הרוח ומנסים להבין מי נגד מי. הליווי שלי יכול להיות לתקופה קצרה או אפילו למפגש אחד בעקבות אירוע או חוויה ספציפית, או שהוא יכול להמשך לפרקי זמן ממושכים. 

מוזמנים ומוזמנות לקבוע שיחת היכרות טלפונית או בזום ללא עלות.

הכנה ואינטגרציה לחוויות פסיכדליות

על מנת להוציא את המיטב משימוש בסמים פסיכדלים יש להשתמש בהם בצורה אינטגרטיבית שמורכבת מתהליך הכנה לפני הטריפ שבו אנחנו מדייקים את הכוונות שלנו ומתכננים סט וסטינג בטוחים שיבטאו אותן בצורה הטובה ביותר, ומתהליך אינטגרציה שבו אנחנו מעבדים את החוויה, מבינים אותה לעומק, ומבינים כיצד אנחנו מטמיעים את התובנות שקיבלנו במהלכה בחיי היומיום שלנו. 

מוזמנות ומוזמנים לעבור איתי תהליך מונחה של הכנה לפני החוויה ואינטגרציה לאחריה, שתסייע לכם להוציא את המיטב מהשימוש שלכם בפסיכדלים, וגם למזער את הסכנות הכרוכים בו.

התהליך כולל מפגשי הכנה ואינטגרציה בלבד, אינני מספק לכם את החומרים וגם לא ליווי במהלך השימוש. אין בשירות זה לעודד שימוש בחומרים לא חוקיים, אלא רק להציע שירות של מזעור נזקים שכבר עושים זאת.